Nazwa *
Zawartość *
Obrazek Weryfikujący *
   
 

27.09.2014

Jak tylko weszliśmy do Domu Weselnego Margo 44 wiedzieliśmy, że to właśnie tam odbędzie  się nasze przyjęcie weselne. Sala jest klimatyzowana, przestronna i udekorowana z gustem, możliwość dodania dekoracji w każdym kolorze. Całe przyjęcie było bardzo dobrze zorganizowane. Obsługa kelnerska bezbłędna, pod czujnym okiem Pani Marzeny. Dzięki tym osobom my oraz goście czuliśmy się bardzo wyjątkowo. Jedzenie przepyszne - świeże, gorące i nie do przejedzenia J (stół wiejski również) goście byli pod wrażeniem. Dewolaje królowały na Sali J Osobne podziękowania również dla Pana Krzysia który jest osobą otwartą na propozycje i bardzo pomocny przy dekoracjach i służący pomocą w każdej sytuacji. Wszyscy goście dziękowali nam za tak udane wesele, a my serdecznie podziękowaliśmy Pani Marzenie za stworzenie tej pięknej imprezy, która na długo pozostanie w pamięci nowożeńców, rodziców i przede wszystkim naszych gości. Polecamy.

wtorek, 18 listopada 2014

29.09.2012

Serdeczne podziekowania dla Domu Weselnego Margo44 za organizacje naszego wesela .Za fachową obsługe ,pyszne jedzenie i dbałośc o każdy szczegół .Wrucimy do was niedługo na chrzciny naszego dzidziusia .Pozdrawiamy Mateusz i Iza 29.09.2012

 Było naprawdę sympatycznie! :) Wszystkim polecam! _ Olgierd

wtorek, 14 października 2014

Nasze Wesele...

Nasze Wesele wspominamy cudownie między innymi za sprawą FANTASYCZNEJ obsługi Domu Weselnego MARGO. Jedzenie było przepyszne, obsługa uśmiechnięta i pomocna. Bardzo Dziękujemy :) PS. I szczególne podziękowania dla Pana Krzysia ... za motylki :)

Beata i Mariusz 2 lipca 2011

wtorek, 14 października 2014

2 października 2010

Nasze wesele odbyło się w Domu Weselnym Margo 2 października 2010 r. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować całej ekipie Margo za profesjonalne przygotowanie i dbanie o najdrobniejsze szczegóły, które stworzyły niezapomnianą atomosferę. Jeżeli zdecydujemy się kiedyś na huczne świętowanie rocznicy naszego ślubu to na pewno wrócimy do Margo:) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!Smile

wtorek, 14 października 2014

NAJWSPANIALSZE PRZEŻYCIE W NASZYM ŻYCIU

Witam :) 20.09.2008r.Odbyło się  Nasze Wesele w Domu Weselny Margo,do dziś wszyscy goście jak i my wspominamy miło najpiękniejsze chwile i godziny jakie spędziliśmy razem w MARGO z p.Marzenką szefową na czele.Zabawa była przednia,jedzonko wyśmienite,a obsługa pomagała nam w każdym momencie,gdy tylko  potrzebowaliśmy.Serdecznie Dziękujemy za wszystko.Ten DZIEŃ był NAJWSPANIALSZYM PRZEŻYCIEM W NASZYM ŻYCIU.Pozdrawiamy i Bardzo Mocno Sciskamy Całą Ekipę Margo.Monika Marcin i Nasz okruszek synek Arkadiuszek :)

wtorek, 14 października 2014

 

Wyświetl numer 
Powered by Phoca Guestbook
Copyright © 2017 Dom Weselny Margo. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie MTS SYSTEM